*اخبار روز *

ساخت وبلاگ
چکیده : مراسم کلنگ زنی کتابخانه مرکزی سیرجان ، با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون نهاد کتابخانه... با عنوان : *اخبار روز * بخوانید :

مراسم کلنگ زنی کتابخانه مرکزی سیرجان ،

با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، مدیر کل امور کتابخانه های استان کرمان؛ نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه؛ کلنگ احداث کتابخانه خیر ساز سیرجان به زمین زده شد.

سید هادی حسینی معاون حقوقی و مجلس  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم با تجلیل از خیر فرهنگی که ساخت این کتابخانه را متقبل شده؛ گفت: رفع نیاز فرهنگی جامعه در گرو حمایت نیکوکاران و خیرین است تا بتوان کمبودها و خلا ها را پر کرد.

اسماعیل شفاعی معاون اداری و مالی نهاد کتابخانه های عمومی کشور نیز در سخنانی گفت : تاکنون ٣١ کتابخانه توسط نیکوکاران این استان ساخته شده است. این کتابخانه با اعتبار ١٠٠ میلیارد ریال و در ٥ هزار مترمربع زیربنا ساخته می شود و اصغر ایرانمنش برادر شهید علی ایرانمنش خیر و نیکوکار آغاز عملیات احداث کتابخانه مرکزی سیرجان و تأمین هزینه های آن را متقبل شده است.

در این مراسم اصغر ایرانمنش که تاکنون چند مجموعه فرهنگی و مذهبی را با ٥٠ میلیارد ریال هزینه احداث کرده است در سخنانی گفت: امروز که نیاز فرهنگی شهرستان را در  احداث کتابخانه مرکزی دیدم، مایملک زندگی خود را برای این امر مهم فرهنگی اختصاص دادم و امیدوارم پس از ساخت، بتوانم ان را تجهیز کنم.

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 21 دی 1397 ساعت: 18:18